Jump to content
Naimisiin.info

newbride

Jäsen
  • Viestit

    4
  • Liittynyt

  • Viimeksi vieraillut

Käyttäjän newbride kaikki viestit

  1. Hei! Häät tulossa ensi kesänä ja ollaan vertailtu paljon eli pitopalvelu vaihtoehtoja. Onko kennelläkään kokemusta Primadonnan pitopalvelusta? Pieni yritys piikkiöstä.. joltakin olen kuullut hyvää palautetta mutta olisin halunnut kuulla onko jollakin kokemusta heidän tarjoilustaan häistä?
  2. Hei! Itselläni myös kappelinranta varattu ensi kesäksi ja todella ihana paikkahan se on! Nyt pitäis siis alkaa kattelee pitopalveluja ja aattelin kysyä jos täällä joillakin olisi suosituksia? 30e/henkilö olisi toivottu hinta-luokka meille
  3. hehe Turun seudulla siis ei tursn..
  4. Hei! Tarkoituksena olisi pitää häät ensi kesän heinäkuussa 2014. Meille on tulossa suht paljon vieraita, noin 130. Haaveeni olisi siis löytää joku yhtenäinen tila näin suurelle vierasmäärälle (en haluaisi että vieraat istuvat useissa eri huoneissa) meren rannalta mistä vain noin tunnin päässä turusta. Olen etsinyt ihan hirveesti mutta mitään paikkaa ei näytä löytyvän mikä täyttäisi nämä kriteerit Joten jos joku tietää jotain kauniita, hyviä paikkoja tällaiselle vieramäärälle niin kertokaan pliis!! aika avuton olo alkaa olemaan :/ Kappeliranta on nyt meidän ykkös vaihtoehto ja todennäkösesti varataan se jos muita ei ilmaannu. Tosi kaunis pakka se on, itselläni vaan olisi ollut olla haaveena meren rannalla ja oma ystäväni on jo pitänyt siellä häät mutta tähän mennesä se vaan on yksinkertaisesti kaunein ja paras vaihtoehto! Toivottavasti joku voi auttaa!! Kiitos!!
×
×
  • Create New...