Jump to content
Naimisiin.info

Hannelele

Morsian
  • Viestit

    5
  • Liittynyt

  • Viimeksi vieraillut

Profile Information

  • Gender
    Female

Viimeisimmät vierailijat profiilissa

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hannelele's Achievements

Untuvikko

Untuvikko (1/5)

  1. Hannelele

    Kihlajaiset?

    Me pidimme kihlajaiset vain kaveriporukalle. Oli ajatuksena pitää myös sukulaisille, mutta koska kihlautuminen tapahtui niin lähellä joulua ja oli kaikkea muuta hössötettävää, niin se sitten jäi.
  2. Minä ostin erivärisiä kartonkeja, että pääsee suunnittelemaan häiden väriteemaa
  3. Hannelele

    Kuka maksaa sormukset?

    Mies maksoi molempien kihlasormukset, suorastaan vaati sitä. Voi olla, että maksaa sitten minun vihkisormuksenikin, sitä ei olla vielä tarkkaan päätetty.
  4. Minä olen 22-vuotias opiskelija ja mieheni 23-vuotias opiskelija. Mies lähtee syksyllä 2012 vaihtoon ja valmistuu sitten keväällä 2013 ennen häitä. Itsellä ei ole vielä mitään tietoa valmistumisesta, eli opinnot jatkuvat vielä häiden jälkeenkin. Aloimme seurustella 06/2004 Muutimme yhteen 09/2008 Menimme kihloihin 12/2010 Häät koittavat kesällä 2013
×
×
  • Create New...