Jump to content
Naimisiin.info

cwa

Morsian
  • Viestit

    21
  • Liittynyt

  • Viimeksi vieraillut

Profile Information

  • Gender
    Male

Viimeisimmät vierailijat profiilissa

696 profiilin katselua

cwa's Achievements

Juniori

Juniori (2/5)

  1. cwa

    Karaoke / SingStar

    Me otetaan kyllä toi karaoke myös , sulkki kyllä hiukan vastustelee. Voihan sitä karaokea sitten lisätä tai vähentää , miten on fiilistä.
  2. No onpas töykeää käytöstä , itse kyllä hylkäisin paikan kokonaa.
  3. cwa

    Egypti tai muut kaukaiset kohteet

    Juu Kairossa lomaa viettäneitä , kertomaa miten meni. Kiitos
  4. Meille on tulossa tollanen Appelsiini - Valkosuklaakakku Annin Juhlapalvelusta Espoosta , heiltä tulee myös ruuat. Olemme maistaneet kyseistä kakkua ja oli tosi hyvä
  5. cwa

    Hääjuhlan jatkot saunalla...

    Meillä tämä myös mietinnässä. Juhlapaikalla saa juhlia 06.00 asti joten olisi kiva pitää pari tuntia saunalla jatkoja n. 20 parhaan kaverin kanssa ja tämän jälkeen putipuhtaana hotellille...........
  6. Me taidetaan ottaa iltapala jos vaikka ilta venähtää 06.00 puolelle , on tietysti noloa jos ei ole ruokaa tarjolla. Olen kyllä samoilla linjoilla kuin Arby
  7. Meillä myös pelkkää hyvää sanottavaa Annin Juhlapalvelusta , tästä syystä valitsimme myös heidät häihimme. Olivat myös tuttavaperheen häissä mukana.
  8. Saako udella paljonko maksatte ko. lystistä ja mistä päin kuvaaja on? Minä myös olen kiinnostunut tästä.. Laitakaa ihmeessä tästä lisää kokemuksia , kinnostavaa. Kiitos etukäteen.
  9. - kaikki samaan tilaan oli yksi tärkein ehto kun salia metsästimme ( tulossa 100 - 140 henkeä) - omat juomat - saa juhlia aamuyöhön.................. vähän pitempäänkin -- ei kiire lopettaa maailman ihaninta päivää.........05.00 - äänentoisto salissa hyvä , langattomat mikit + musiikki - parkkipaikkoja , osa vieraista tulee autolla ,mutta jättävät auton juhlapaikan parkkipaikalle ( melko moni) - maineikas pitopalvelu eli hyvät ruuat + hääkakku ( ennestään tuttu , aikaisemmista tilaisuuksista eli testattu jo) - kaunis sali (kauniit tuolit / hyvä istua jne.) - lapsille oma askarteluhuone / pelihuone ( tulee n. 15 lasta jotka alle 12v.) jossa viihtyvät ... pelejä jne. - ehkä kynttilöitä poltetaan - lähellä kirkkoa No tässäpä tätä ja tällaisen salin olemme saaneet.
×
×
  • Create New...