Jump to content
Naimisiin.info

Minttu82

Morsian
  • Viestit

    4
  • Liittynyt

  • Viimeksi vieraillut

Käyttäjän Minttu82 kaikki viestit

  1. Minttu82

    Kreikka

    Jee, matka varattu Rodokselle Ixiaan pari viikkoa häiden jälkeen! En oo koskaan ollu lentokoneessa joten hiukka jännittää.. Kauhea surffailu netissä et voi jo etukäteen fiilistellä..
  2. Meilläkään ei mies näe pukua etukäteen. Joskus kun etsiskelin pukuja, näytin hänelle netistä muutaman kuvan ja pyysin sanomaan mielipiteitä. Tästä puvustä hän tuntui tykkäävän ja sen puvun sitten ostinkin. Mun päällä ei ole pukua nähnyt eikä hän varmaan enää ees muista millaisia hänelle esittelin (miesmäisellä kiinnostuksella kun kuvia katseli... ) joten nyt on kiva et puku on hänen silmäänsä miellyttänyt mutta tulee sit kuitenkin tavallaan yllätyksenä. Täytyy sit vihkipäivänä pistää kaaso ja bestman soittelee toisilleen et yhteentörmäystä pääsisi tapahtumaan kirkollakaan!
  3. Meillä tulee olee suunnilleen samanhintainen paketti ja ollaan pidetty sitä ihan kohtuuhintaisena. Moni paikka kuitenkin ottaa erillisen hinnan jo pelkästä paikasta ja tarjoilijoista..
  4. Vihkiin tulee 5 x 0,17 ct (TW/VS1). Eilen on tilattu ja elokuussa saa käyttöön..
×
×
  • Create New...