Jump to content
Naimisiin.info

Sue Ellen

Jäsen
  • Viestit

    3
  • Liittynyt

  • Viimeksi vieraillut

Viimeisimmät vierailijat profiilissa

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sue Ellen's Achievements

Untuvikko

Untuvikko (1/5)

  1. Yhdessä polttariporukassa olleena kuuntelin välillä kauhulla toisten suunnitelmia morsiammen pään menoksi Ajattelin monta kertaa mielessäni että minua ei ainakaan puettaisi noin tai pakotettaisi myymään vaatteideni palasia (vaatetta ei siis ollut paljon muutenkaan...) : Kaasot olivat innoissaan kaikista suunnitelmista. Onneksi joukossa oli muutama muukin hiukan pidättyväisempi vieras minun lisäkseni ja sanoimme, milloin jotkut jutut menivät ihan liian yli. Morsian on melko ujo ja jotkut jutut todellakin olivat liian rohkeita. Tuntui myös, että kaikki eivät osanneet ajatella asiaa siitä näkökulmasta, että mitä jos tämä kaikki tapahtuisi minulle, olisiko kivaa? Eli pakko sanoa itse suoraan omille kaasoille mitä haluaa ja mitä ei ja painottaa mitä itse haluaa omilta polttareilta.
  2. Aivan ihania pionikimppuja! Olen aina pitänyt pioneista mutta nyt vielä enemmän ja nämä kimput todella inspiroivat! Toivottavasti sitten joskus häiden ajankohta sattuisi pioniaikaan, jotta saisin pioneja omaan kimppuuni
  3. Vieraan näkökulmasta pakko kommentoida sen verran , että rahalahja on ollu mukavempi ja helpompi vaihtoehto kuin jotain lahjalistalta, meidän kukkarolle sopivat lahjat listalta olivat menneet heti ja kalliimmat olisi pitänyt toteuttaa kimppalahjana ja kaikki tutut antoivat rahaa, joten niin mekin. Hääparilla oli matkatoimistossa tili häämatkaa varten ja oli mukava tukea matkaa.
×
×
  • Create New...